Cookiepolicy
Denna webbplats använder cookies för att fungera korrekt. Om du klickar längre runt på sidan accepterar du automatiskt att vi använder dessa cookies.
Du kan läsa mer om vilka cookies butiken sätter i vårt allmänna avsnitt om cookiepolicy i våra villkor.
 

KONTAKTA OSS

Vid frågor så är du välkommen att kontakta vår kundservice på telefon eller på mejl. Vi är klara med professionell rådgivning och vägledning.


TELEFON: 0771 146 146

MAIL: INFO@BOKSESHOPPEN.SE



KUNDSERVICE ÖPPNINGSTIDER:

MÅNDAG 09:00 - 15:00
TISDAG 09:00 - 15:00
ONSDAG 09:00 - 15:00
TORSDAG 09:00 - 15:00
FREDAG 09:00 - 14:00
LÖRDAG Stängt
SÖNDAG Stängt


 


MÖT TEAM BOKSESHOPPEN

Behöver du komma i kontakt med en av våra medarbetare? Här kan du se oss:

 

KUNDESERVICE/ SALG

Anette Rosqvist - Kundservice Imanuel Hirschfeld
Anette Rosqvist - Kundservice ansvarig Sverige  Imanuel Hirschfeld
Info@fitnessshoppen.se Imanuel@spsca.se

 
Erik Jönsson Björn Fredriksson
Erik Jönsson Björn Fredriksson
erik.j@spsca.se Bjorn@spsca.se

 
Gitte Bast - Kundservice ansvarig Danmark 
Gitte Bast - Kundservice ansvarig Danmark 
Gitte@spsca.dk

 
Kim Petersen - Kundservice Danmark Nicklas Larsen - Kundservice Danmark
Kim Petersen - Kundservice Danmark Nicklas Larsen - Kundservice Danmark
Kim@spsca.dk NL@spsca.dk

Alla på kontoret tar telefonen eller svarar på dina mejl. Vi är alla utbildade i våra produkter och hjälper varandra för att skapa den bästa kundservicen för dig.
 

AFTER SALES / SERVICE

Ole Mortensen - Service
Ole Mortensen
Ole@spsca.dk
 

MARKNADSFÖRING

Kim Petersen - MARKNADSFÖRING Sofie Nielsen - MARKNADSFÖRING
Kim Petersen Sofie Nielsen
Kim@spsca.dk Sofie@spsca.dk

 
Andreas Madsen - MARKNADSFÖRING
Andreas Madsen
Andreas@spsca.dk
 


ADMINISTATION / INKÖP

Toke Thomsen - inköp Pernille Reinert - inköp
Toke Thomsen Pernille Reinert
Toke@spsca.dk Pernille@spsca.dk



LAGER

Jack Vejle - lager Torsten Bechmann - lager
Jack Vejle  Torsten Bechmann

 
Mikkel Schorling -lager Tina Larsen lager
Mikkel Schorling Tina Larsen

 
Lars Bæck lager Andreas Krogh lager
Lars Bæck Andreas Krogh

 
Jonas Serup lager
Jonas Serup


 



CSO

Lars Bo Christensen salgsdirektør
Lars Bo Christensen
/ Försäljningsdirektör
Lars@spsca.dk